Hakkımızda


Buser Tarım


2017 yılında Burdur’un merkez ilçesine bağlı Beşkavak köyü çevresinde bulunan ormanlık arazide badem ağaçları dikerek doğal tarım projesine başlayan Buser Tarım Almanya’nın öncü telekomünikasyon şirketlerinden olan EinsAmobile’a bağlı bir şirkettir.

Toplam 666 dönüm bakir toprağa 45 binden fazla yerli badem ağacı dikerek 20 milyonun üzerinde bir yatırım yapan Buser Tarım ilaçsız modern tarım projesi ile Türkiye’de bu alanda ilklerdendir.

Özel dizayn edilmiş sulama havuzları ile geleceğe yatırım yapan firmamız yüzde yüz yerli fidanlarla ürünlerini geliştirerek tüketicilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çevreye ve doğaya saygılı sürdürülebilir tarım uygulamaları yapmaktadır.

Buser Tarım Ar-Ge çalışmalarıyla da doğru zamanda doğru ürünler üzerine yatırım yapmaya devam edecektir.

Firmamız ürettiği ürünleri tüketiciye ulaştırana kadar dünyanın önde gelen gıda koruma şirketleri ile de stratejik çalışmalar yürütmektedir.


Misyonumuz ve Vizyonumuz:

• Sürekli gelişen modern tarım anlayışıyla ve sürdürülebilir büyümeyle tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlamak!

• Uluslararası kalite standartları ile üretim yapmak ve şirketimizi bu standartlarda yönetmek!

• Her zaman modern tarım yaparak verimliliği arttırmak!

• Ülkemize ve toplumumuza ekonomik katkı sağlamak!

• Ülkemize ve toplumumuza ekonomik katkı sağlamak!

Sektöründe öncü olmanın bilinciyle Buser Tarım, “Doğal Tarımla Sağlıklı Yaşama” sloganıyla doğayı koruma ve doğal tarım alanındaki birikimiyle referans gösterilen pazar lideri bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Badem üretimi, modern badem kırma ve paketleme tesisleriyle uluslararası sertifikalara sahip olan firmamız Türk tarımı için her şartta çalışmaya devam edecektir.